Víno jako firemní dárek

Víno jako firemní dárek

Vybírat můžete z naší kompletní nabídky více než 500 druhů italských vín, která často nenajdete v žádném jiném e-shopu či vinárně. Specializujeme se na kvalitní vína z menších italských vinařství s mnohaletou a rodinnou tradicí. Veškerá nabízená vína jsme osobně ochutnávali společně s vinaři a vybrali jsme tak ty nejlepší kousky a dovezli je k nám.

Jsme připraveni pomoci s výběrem a navrhnout ten správný dárek dle Vašeho cenového očekávání. Nabízíme vína se skvělým poměrem ceny a kvality, od základních vín až po nejvyhlášenější vína z Toskánska či Piemontu. Do kategorie luxusních darů mohou patřit vína jako Vino Nobile di Montepulciano, Chianti Classico, Brunello di Montalcino nebo exkluzivní víno Sassicaia.

 

Rádi zajistíme:

  • Dodávku kvalitního vína jako daru pro Vaše zákazníky, dodavatele či zaměstnance.
  • Nastavení permanentní slevy na odběr z našeho e-shopu, kterou budou moci dle potřeb využívat Vaši obchodníci či management v průběhu roku.
  • Zajistíme řízenou ochutnávku vín v rámci setkání se zaměstnanci nebo jako součást programu jednání s obchodními partnery.
  • Pro Vás a Vaše zákazníky či zaměstnance zajistíme wine tour do všech italských regionů.

 

Odečtěte si víno z daní

Pokud víno hodláte věnovat darem, lze si ho jako propagační předmět, odečíst z daňového základu. Podle platné legislativy je dar ve formě tichého vína (do 500 Kč bez DPH za kus – včetně označení logem a balení) jako drobný reklamní a propagační předmět daňově uznatelným výdajem a Vaší firmě tak vzniká nárok na odpočet DPH. Navíc Vám zajistíme firemní etikety s Vaším logem či claimem.

Pomůžeme Vám s výběrem vín na firemní akce

Připravíme Vám nabídku vín přesně na míru Vaší firemní akce. Vína doporučíme dle charakteru události nebo s ohledem na doprovodnou gastronomii.


Kompletní nabídku dokážeme vytvořit individuálně a na míru Vašim firemním potřebám a finančním možnostem.

Pro více informací a individuální nabídku nás, prosím, neváhejte kontaktovat e-mailem lavite@lavite.cz nebo na telefonu +420 777 598 989. Kompletní nabídku vín a našich služeb naleznete v sekci e-shop a "naše služby".